4. — 7. 7. 2018   OSTRAVA

THE BIGGEST DANCE FESTIVAL IN THE HEART OF EUROPE

Beats for Love je festival elektronické taneční hudby pořádaný v jádru industriální národní kulturní památky. Prostředí Dolních Vítkovic plné železných kulis se na čtyři dny zaplní spoustou vynikající hudby a bohatého doprovodného programu. Vzniká tak jedinečná atmosféra plná zábavy a zážitků. "Podařilo se nám vytvořit největší elektronický taneční festival v srdci Evropy. Hudbou spojujeme lidi napříč kulturami. Věříme, že festival Beats for Love bude patřit k nejvýznamnějším událostem v Evropě a bude mít čím dál více spokojených fanoušků".

 

Vstup na festival

Vstup 18+. Vstup pod 18 let, jen v doprovodu zákonného zástupce.

vstup na festival

Bezpečnost a první pomoc

Zdraví a bezpečnost návštěvníků festivalu je pro nás na prvním místě, proto bude na místě k dispozici profesionální zdravotní služba i bezpečnostní agentura. Pracovníci zdravotní a bezpečnostní služby budou rozmístěni po celém areálu festivalu na viditelných místech tak, aby byli schopni okamžitě zasáhnout a ihned pomoci. V případě potřeby se na ně neváhejte obrátit. Ve svém zájmu i v zájmu ostatních návštěvníků, prosíme všechny návštěvníky, aby dodržovali bezpečnostní pravidla.

cechymen pit

Focení

Focení v průběhu festivalu je povoleno pouze příručními fotoaparáty (bez vyměnitelného objektivu či externího blesku) či mobilními telefony.

foceni

Hygiena

Na festivalu bude dostatek mobilních WC, pisoárů, WC pro ZTP i žlabů s tekoucí vodou, aby byl zajištěn maximální komfort pro návštěvníky.

hygiena

Odpad

Organizátorům festivalu není lhostejný ekologický dopad akce na životní prostředí a opět proto nabídne ekologický LOVE kelímek. Jeho hodnota odpovídá nákladům na výrobu, distribuci a každodenní čištění těchto kelímků ve speciální myčce.

více >

odpad

Psi a zvířata

Vzhledem k našim zkušenostem z minulých akcí nebude na festival povolen vstup psům ani jiným zvířatům. Myslíme na komfort návštěvníků i jejich mazlíčků.

psi

Festivalový řád Beats for Love

Pořadatel festivalu BEATS FOR LOVE si vyhrazuje právo na změnu programu, místa a data konání festivalu a to z důvodu zásahu vyšší moci nebo úředního zákazu. Peníze za prodané vstupenky se v těchto případech nevrací. Vstup na festival je povolen osobám ve věku nad 18 let. Mladší osoby mohou na festival v doprovodu zákonného zástupce. Vstup na festival je podmíněn zakoupení vstupenky a následným nošením neporušeného identifikačního pásku.

více >

fest rad

Pro stánkaře

Prodej míst bude probíhat on-line na portálu www.orientalcz.cz. Prosíme, zaregistrujte se tam jako stánkový prodejce. Všichni registrovaní prodejci budou včas informováni o započetí prodeje míst, nejen na této akci.

stankari

Novináři a akreditace

V případně, že pracujete pro tištěné či internetové médium a chcete požádat o akreditaci, tak jděte ZDE. Akreditace novinářů se uzavírají 25.6.2018

novinari