V Excelent Zóně tě čeká lineup plný hitů, svatby jako ve Vegas a Excelent na čepu. Bude to velký! Ale no worries. Co se stane na Beats, zůstane na Beats!

Wedding Chapel
Proč jezdit do Las Vegas, když vzít se můžeš klidně na Beats for Love. Holka, kluk, LGBT? To je fuk! V Excelent Wedding Chapel prostě láska nemá žádný limity. Tak vezmi kámoše, zavolej mámě a prašť do toho #PoSvýOse. Jako svatební dar tě čeká vychlazený Excelent. Zásadní rozhodnutí? Je to tak! Tedy, dokud vás neděle nerozdělí! Jestli ale svatbu plánuješ i real, označ svou fotku z Wedding Chapel na Instagramu #ExcelentSvatba a soutěž s námi. Výherci zajistíme pivo a párty na real wedding od Excelentu.

wedding

Rande Wall
Pořád lovíš ve stejných vodách? Tak zapomeň na seznamovací appky. Zkus štěstí na Excelent Rande Wall. Tohle je ta správná šance pro všechny, co už nechtějí beat single. Stačí se vyfotit, připíchnout fotku na Rande Wall se svým číslem nebo profilem na Instagramu. Vybrat si svojí festivalovou lásku můžeš i online pod #ExcelentRande. Aby ti to rychle utíkalo, za fotku na Wall máš jedno pivo na náš účet. Plus každý den na někoho čeká free pivo i na rande!

Excelent Stage
Oslavu lásky #PoSvýOse zažiješ i na stagi, kde se rozduní náš excelentní line up. Od středy do neděle tu pojedou všechny tvoje srdcovky, tak nepřestávej tancovat.

Těšíme se na tebe v Excelent Zóně
Užij si Beats for Love #PoSvýOse

wedding2

Line up 2021