Beats For Love heart

05/07—08/07/2017 / INDUSTRIAL PARK / OSTRAVA

KUP VSTUPENKU
GO!Ticketstream
KUP VIP
GO!Ticketstream

Beats For Love logo

VSTUPENKY V PRODEJI

VSTUPENKY

 

POSTUP PŘI NÁKUPU VSTUPENKY NA MÍSTĚ!
Nejprve navštivte jednu z pokladen, které pro vás budou připraveny, a zakupte si buď vstupenku na jeden den, nebo vstupenku na celý festival - identifikační náramek, který vám bude připevněn na ruku. Poté se odeberte k hlavnímu vstupu, který bude označen. Zde, po kontrole profesionální bezpečnostní službou, budete vpuštěni do areálu festivalu.

POSTUP PŘI NÁKUPU VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI!
V případě, že máte vstupenku zakoupenou v předprodeji, tak se odeberte rovnou k hlavnímu vstupu, který bude označen. Zde vyměníte svou vstupenku za identifikační náramek a následně, po kontrole profesionální bezpečnostní službou, budete vpuštěni do areálu festivalu.

Vyměnit vstupenku na celý festival za pásek na ruku bude možné od 5.7. do 8.7. jen na festivalu, a to vždy od 10:00 na hlavním vstupu.

CENY VSTUPENEK NA MÍSTĚ (v CZK)

Festivalová vstupenka (4 dny): 700,-
Středa: 400,-
Čtvrtek: 400,-
Pátek: 400,-
Sobota: 400,-
VIP vstupenka (4 dny): 2500,-

LOVE CAMP

Love camp se nachází v areálu Industrial parku Dolní Vítkovice, v těsné blízkosti festivalového areálu. V kempu budou mobilní suché WC, stejně jako dámské a pánské sprchy. V kempu bude taktéž možnost koupit si jídlo, pití i hygienické prostředky v Love camp shopu nebo se připojit k elektrické síti. V Love campu bude i Love camp pub, který bude stejně jako shop fungovat nonstop.  To vše zaručuje návštěvníkům campu velký komfort ubytování.

CENY LOVE CAMP NA MÍSTĚ

osoba / 4 dny: 300,-
stan / 4 dny: 350,-

UPOZORNĚNÍ: Vjezd do kempu mají automobily zakázány!

PARKOVÁNÍ

Pro návštěvníky s auty je připraveno regulované parkoviště v těsné blízkosti vstupu do areálu festivalu.

CENA PARKOVNÉHO NA MÍSTĚ
Auto / 4 dny - 300,-

__________________________________________________________________________________

Klasické vstupenky pro ZTP a ZTP/P půjdou zakoupit až na místě po předložení příslušného průkazu
ZTP sleva 50%
ZTP/P sleva 50% pro sebe i svůj doprovod

Návštěvníci festivalu jsou povinni dodržovat festivalový řád, který naleznete ZDE 

MOTTO

Beats for Love je festival taneční hudby pořádaný v jádru industriální národní kulturní památky. Prostředí Dolních Vítkovic plné železných kulis se na čtyři dny zaplní spoustou hudby a programu. Vzniká tak jedinečná atmosféra plná zábavy a zážitků. "Podařilo se nám vytvořit největší taneční festival ve střední Evropě. Hudbou spojujeme lidi napříč kulturami. Věříme, že festival Beats for Love bude patřit k nejvýznamnějším událostem v Evropě a bude mít čím dál více spokojených fanoušků".