Beats For Love heart

04/07—07/07/2018 / INDUSTRIAL PARK / OSTRAVA

KUP VSTUPENKU
GO!Ticketstream
KUP VIP
GO!Ticketstream

Beats For Love logo

VISEGRAD B4L DJ CONTEST

Letošní DJ contest pořádá festival Beats For Love spolu s partnery ze zemí V4: Site production s.r.o. SK, Alameda PL a Nótin Szabolcs HG a je spolufinancován fondem International Visegrad Fund.

DJ contest bude zaměřen na hodnocení setů v 5 kategoriích: Drum and Bass, Techno, Breakbeat, House a EDM/Trance. Výherci soutěže budou uvedeni ve festivalovém programu. O celé soutěži bude natočen krátký dokument, který pak mohou DJové, kteří vyhrajou, použít jako podporu ve své další kariéře. Videa budou ke shlédnutí na stránkách festivalu a stránkách partnerů.

DJ contest je určen pro mladé a talentované DJe ze zemí V4, tedy z České Republiky, Slovenské Republiky, Polska a Maďarska. Pro účast v soutěži musí každý soutěžící zaslat svůj set na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. podle podmínek uvedených níže.

O výhercích rozhodne v první fázi publikum, které vybere 3 soutěžní sety z každé kategorie a poté odborná porota složená z vedení festivalu a partnerů vybere absolutního výherce pro každou kategorii. Jedna cena je vyhrazena i pro hlasující a to 2x VIP vstup na festival na všechny dny.

PODMÍNKY DJ CONTESTU

Začátek registrace: 1.6.2017
Konec registrace: 19.6.2017
Konec hlasování veřejnosti: 19.6.2017
Zveřejnění výherců: 26.6.2017
Celkový počet výherců: 5

Kategorie dle hudebních stylů:

kategorie I.: Drum and Bass
kategorie II.: House
kategorie III.: EDM & Trance
kategorie IV.: Breakbeat
kategorie V.: Techno

V každé kategorii získá výherce ubytování na jednu noc na náklady pořadatele.

Ocenění v kategorii I.:
Výherce získává možnost odehrát set trvající hodinu 7.7.2017 v čase od 16:00 do 17:00.

Ocenění v kategorii II.:
Výherce získává možnost odehrát set trvající hodinu 5.7.2017 v čase od 17:00 do 18:00.

Ocenění v kategorii III.:
Výherce získává možnost odehrát set trvající hodinu 6.7.2017 v čase od 21:00 do 22:00.

Ocenění v kategorii IV.:
Výherce získává možnost odehrát set trvající hodinu 5.7.2017 v čase od 21:00 do 22:00.

Ocenění v kategorii V.:
Výherce získává možnost odehrát set trvající hodinu 5.7.2017 v čase od 17:00 od 18:00.

 

POSTUP PŘIHLÁŠENÍ

  1. Přihlášení do contestu probíhá výhradně skrze e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde každý vyplní údaje (DJ Nick, Jméno a příjmení, věk) a přiloží odkaz na soutěžní mix na stránkách soundcloud.com nebo mixcloud.com.
  2. Od data vyhlášení soutěže se spustí také facebooková anketa, ve které bude hlasovat veřejnost. Anketa poběží v datu od 1.6 do 19.6. Každý hlasující může hlasovat v každém stylu pouze jednou, dohromady ve všech stylech tedy pětkrát. Po ukončení ankety budou s nejvíce hlasy vybrány 3 sety v každé kategorii (dohromady 15 setů) z nichž odborná porota vybere jednoho výherce pro každý styl. Tento krok bude probíhat od 20.6. do 25.6. Vyhlášení výsledků proběhne 26.6.2017 na stránkách a na facebooku.

 

PRAVIDLA

  • Každý soutěžící se může přihlásit pouze do jedné z pěti kategorií. Pokud bude soutěžit ve více kategoriích (i třeba pod jiným jménem), tak bude vyřazen ze soutěže.
  • Pokud soutěžící působí ve více projektech, smí se zúčastnit pouze jednou.
  • Minimální délka setu je 30min. Maximální délka setu je 60min. Set musí být nahrán v období 2016 – 2017.
  • Soutěžní set musí nahrát umělec, který se do soutěže přihlásil
  • Název soutěžního setu musí obsahovat název festivalu v tomto znění: „DJ Jméno - DJ Contest - Beats for Love 2017".
  • Soutěžní sety je možné posílat pouze ve formě odkazu na stránky Soundcloud.com nebo Mixcloud.com

 

OSTATNÍ PODMÍNKY

Contest je určen pro DJs a umělce z České Republiky, Slovenské Republiky, Polska a Maďarska. Pokud nebude výherce schopen se dostavit k odehrání setu nebo odmítne, jeho místo bude nahrazeno jiným umělcem z Contestu dle uvážení pořadatele festivalu.

Pořadatel nehradí dopravu na festival.

Na výhru nevzniká právní nárok. Každý soutěžící dává s účastí zároveň svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pro vyřazení těch soutěžících, kteří poruší pravidla soutěže nebo si v soutěži počínají nedovoleným způsobem, který poškozuje ostatní soutěžící nebo dobré jméno festivalu Beats for Love.

Posláním přihlašovacího e-mailu soutěžící souhlasí s poskytnutím a zpracováním osobních údajů, které jsou po něm v tomto e-mailu požadovány dle zákona 101 /2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

Povinné Informace

VISEGRAD B4L DJ CONTEST

IČ projektu: 21710063

Fond: International Visegrad Fund

Délka projektu: 25.5.2017 – 31.10.2017

Celková výše: 13 320 E

Partnery projektu jsou: Site production s.r.o. SK, Alameda PL a Nótin Szabolcs HG

 

Odkazy

 

hlasujte

MOTTO

Beats for Love je festival taneční hudby pořádaný v jádru industriální národní kulturní památky. Prostředí Dolních Vítkovic plné železných kulis se na čtyři dny zaplní spoustou hudby a programu. Vzniká tak jedinečná atmosféra plná zábavy a zážitků. "Podařilo se nám vytvořit největší taneční festival ve střední Evropě. Hudbou spojujeme lidi napříč kulturami. Věříme, že festival Beats for Love bude patřit k nejvýznamnějším událostem v Evropě a bude mít čím dál více spokojených fanoušků".