Beats For Love heart

04/07—07/07/2018 / INDUSTRIAL PARK / OSTRAVA

KUP VSTUPENKU
GO!Ticketstream
KUP VIP
GO!Ticketstream

Beats For Love logo

Stanování a ubytování

LOVE CAMP

Informace a spuštění předprodeje přineseme brzy.

V případě nejasností kontaktujte:
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ V OSTRAVĚ NALEZNETE ZDE

 

PROVOZNÍ ŘÁD - LOVE CAMP

 1. Provozní doba dočasného stanového městečka v DOV  je stanovena na dobu konání Festivalu Beats For Love - v den zahájení festivalu se otevírá nejpozději v 10:00 hodin,  provoz stanového městečka končí  v neděli 9. 7. v 16:00.
 2. Příjezdová trasa na festival, přístupové cesty k areálu a vstup do stanového městečka jsou vyznačeny na mapkách, které lze najít na webových stránkách festivalu www.b4l.cz.
 3. Areál stanového městečka je uzavřený, umístění jednotlivých stanů a bezpečnostní koridory určuje a vytyčuje pořadatelská služba, jejíž pokynů a provozního řádu stanového městečka jsou návštěvníci povinni dbát.
 4. Vstoupit do stanového městečka jsou oprávněni pouze návštěvníci s příslušnou identifikační páskou umístěnou na předloktí ruky. Při každém vstupu do stanového městečka jsou návštěvníci povinni identifikační pásku bez vyzvání ukázat pracovníkovi ochrany u vchodu  do stanového městečka.
 5. Z bezpečnostních důvodů je v rámci festivalového areálu stanové městečko jediným místem, kde mohou návštěvníci stanovat či přespávat. Vstoupit do stanového městečka a využít jeho služeb může každý návštěvník festivalu s řádnou vstupenkou, kterou na určeném místě vyměnil za platnou identifikační pásku opravňující ke vstupu do festivalového areálu i stanového městečka.
 6. U stanového městečka je možnost využít hygienické centrum obsahující mobilní WC a sprchy. 
 7. Pořadatel neručí za bezpečnost věcí ve stanovém městečku. Z tohoto důvodu doporučujeme nenechávat ve stanech cenné věci v době nepřítomnosti a zamykání stanu alespoň na zámeček.
 8. Rezervace místa pro stan není možná.
 9. Po celou dobu využívání služeb stanového městečka jsou návštěvníci povinni dodržovat bezpečnostní, hygienické i požární předpisy, zejména platí přísný zákaz  rozdělávání či manipulace s otevřeným ohněm, pyrotechnikou či výbušninami. Ve stanovém městečku je zakázáno zakládat oheň, používat vařiče s otevřeným ohněm a manipulovat s výbušninami včetně petard. Rovněž není možno do stanového městečka zajíždět s motorovými vozidly. 
 10. První pomoc je na festivalu i ve stanovém městečku zajišťována plně odbornými pracovníky. Na festivalu je k dispozici i stan první pomoci se zdravotním personálem. Umístění stanu je vyznačeno na mapce areálu. V případě úrazu doporučujeme obrátit se na pořadatelskou službu, ta zajistí přivolání první pomoci.
 11. Neposkytujeme kempingové zázemí. Lze využít pouze občerstvovací, sociální a hygienické zázemí stanového městečka, pokud je takové zázemí zřízeno.
 12. Ve stanovém městečku platí výslovný zákaz užití omamných a psychotropních látek. Porušení tohoto zákazu opravňuje pořadatele k okamžitému ukončení poskytování služeb stanového městečka bez náhrady.

MOTTO

Beats for Love je festival taneční hudby pořádaný v jádru industriální národní kulturní památky. Prostředí Dolních Vítkovic plné železných kulis se na čtyři dny zaplní spoustou hudby a programu. Vzniká tak jedinečná atmosféra plná zábavy a zážitků. "Podařilo se nám vytvořit největší taneční festival ve střední Evropě. Hudbou spojujeme lidi napříč kulturami. Věříme, že festival Beats for Love bude patřit k nejvýznamnějším událostem v Evropě a bude mít čím dál více spokojených fanoušků".