Beats For Love heart

04/07—07/07/2018 / INDUSTRIAL PARK / OSTRAVA

KUP VSTUPENKU
GO!Ticketstream
KUP VIP
GO!Ticketstream

Beats For Love logo

Jsme nominováni do European Festival Awards!

Výsledek ankety bestCOOLfest, ve které obhajujeme první místo budeme vědět v nejbližších dnech, ale včera jsme se dozvěděli skvělou novinku!

Náš a váš Beats For Love byl nominován do prestižní ankety European Festival Awards! Díky tomu jsme se dostali do společnosti festivalů jako GlastonburyTomorrowland nebo Sziget což je pro nás obrovská čest a závazek do dalších let! Rádi bychom vás tímto poprosili o váš hlas v nejvyšší 'Best Major festival' a také o vaši podporu v této anketě! Předem všem mockrát děkujeme.

Hlasovat můžete ZDE!

web2

MOTTO

Beats for Love je festival taneční hudby pořádaný v jádru industriální národní kulturní památky. Prostředí Dolních Vítkovic plné železných kulis se na čtyři dny zaplní spoustou hudby a programu. Vzniká tak jedinečná atmosféra plná zábavy a zážitků. "Podařilo se nám vytvořit největší taneční festival ve střední Evropě. Hudbou spojujeme lidi napříč kulturami. Věříme, že festival Beats for Love bude patřit k nejvýznamnějším událostem v Evropě a bude mít čím dál více spokojených fanoušků".