Beats For Love heart

04/07—07/07/2018 / INDUSTRIAL PARK / OSTRAVA

KUP VSTUPENKU
GO!Ticketstream
KUP VIP
GO!Ticketstream

Beats For Love logo

Děkujeme! Vaše Beats for Love Crew

Čtyři dny plné skvělé muziky a nekonečného mejdanu jsou za námi. Uteklo to jako voda... Balíme festival, zpracováváme fotky a videa, vstřebáváme dojmy.

Z Vašich komentářů cítíme, že jste si to všichni parádně užili a to je ten hlavní důvod proč to všechno děláme! To je motor, který nás žene vpřed, posouvat hranice festivalu. Moc děkujeme všem návštěvníkům a také našim partnerům, bez kterých by festival nebyl možný zrealizovat.

Postupně budeme zveřejňovat fotoreporty, čekejte aftermovie celého festivalu, prostě buďte s námi na jedné velké vlně jménem BEATS FOR LOVE.

Užijte si léto a na viděnou v roce 2018! Vaše B4L Crew

02

05

04

Na Facebooku už jsme spustili událost Beats for Love 2018. Tak lajkni ať jsi zase v obraze!

 

 

 

MOTTO

Beats for Love je festival taneční hudby pořádaný v jádru industriální národní kulturní památky. Prostředí Dolních Vítkovic plné železných kulis se na čtyři dny zaplní spoustou hudby a programu. Vzniká tak jedinečná atmosféra plná zábavy a zážitků. "Podařilo se nám vytvořit největší taneční festival ve střední Evropě. Hudbou spojujeme lidi napříč kulturami. Věříme, že festival Beats for Love bude patřit k nejvýznamnějším událostem v Evropě a bude mít čím dál více spokojených fanoušků".