Beats For Love heart

04/07—07/07/2018 / INDUSTRIAL PARK / OSTRAVA

KUP VSTUPENKU
GO!Ticketstream
KUP VIP
GO!Ticketstream

Beats For Love logo

NIVEA Ladies Zone premiérově na Beats For Love!

NIVEA zve všechny návštěvnice letošního ročníku B4L do své NIVEA Ladies zóny. Ta bude kromě místa na odpočinek nabízet zdarma služby svých stylistek, které se rychle postarají o trendy festivalové líčení a účesy. Navíc bude přímo před zónou hlídkovat dvojice pánských promoterů. Nechat si od nich namazat záda krémy na opalování v horkém parném odpoledni nebude problém.

Pro všechny ostatní návštěvnice budeme mít denně připraveno 500ks hodnotných festivalových "NIVEA Kápézetek". Věřte, že se budou vždy druhý den po ránu hodit. Kápézetku obdrží každá z vás, která ukáže, že je fanynkou NIVEA IG, poté se přímo v NIVEA Ladies zone vyfotí na svůj mobil a postne fotku na svůj Instagram/Facebook s hashtagem #nivealadieszone

Hledej ve festivalové mapě NIVEA Ladies zone, těšíme se na tvou návštěvu. PS: klukům vstup zakázán!

Nivea Ladies zone

MOTTO

Beats for Love je festival taneční hudby pořádaný v jádru industriální národní kulturní památky. Prostředí Dolních Vítkovic plné železných kulis se na čtyři dny zaplní spoustou hudby a programu. Vzniká tak jedinečná atmosféra plná zábavy a zážitků. "Podařilo se nám vytvořit největší taneční festival ve střední Evropě. Hudbou spojujeme lidi napříč kulturami. Věříme, že festival Beats for Love bude patřit k nejvýznamnějším událostem v Evropě a bude mít čím dál více spokojených fanoušků".