Beats For Love heart

04/07—07/07/2018 / INDUSTRIAL PARK / OSTRAVA

KUP VSTUPENKU
GO!Ticketstream
KUP VIP
GO!Ticketstream

Beats For Love logo

Jak to bude s kelímky na Beats for Love 2017?

Pro letošní Beats for Love přicházíme se změnou ve fungování ekologických nápojových kelímků. Bude v podobně zálohy na kelímek. Kelímek zakoupíte pouze na barech s alko/nealko nápoji. Kelímky jsou vratné, zálohované 50 Kč, pokud si je nechete ponechat na památku. :) Od letošního ročníku budou na festivalu jen kelímky Beats for Love, které můžete vidět na obrázku níže. Jiné se nevykupují ani nevyměňují (platí i pro kelímky Beats for Love z minulých ročníků). Princip fungování si můžete přečíst níže.

kelimky

Přicházím na bar a ještě nemám zálohovaný kelímek – U obsluhy zakoupíte nový zálohovaný kelímek v hodnotě 50 Kč. Tento kelímek je k mání na všech stáncích s alko/nealko nápoji.

Přicházím na bar a již mám zakoupený zálohovaný kelímek – Obsluha Vám odebere Váš použitý zálohovaný kelímek a vymění za nový a čistý zálohovaný kelímek (tato výměna použitého za nový je nutná z hygienických důvodů). Na baru lze měnit kelímek pouze kus za kus a nelze zde kelímky vracet ve větším množství. K vrácení záloh za více zálohovaných kelímků slouží výkupní místo.

Odcházím z festivalu a chci vrátit zálohovaný kelímek – Zálohovaný kelímek Vám vykoupíme na dvou výkupních místech v areálu. Místa budou zakreslena v návštěvnických mapkách (první místo – za vstupní bránou, druhé místo – na konci drum and bass stage). Zálohovaný kelímek Vám vykoupíme zpět za 50 Kč. V případě, že je zálohovaný kelímek prasklý, ulomené poutko či nějak jinak poškozen, tak jej nelze vykoupit.

Ročníková edice kelímků - Ve festivalovém Love shopu lze zakoupit limitovanou festivalovou edici kelímku! Cena kelímku je 60 Kč. Tento kelímek se nevykupuje, je pouze suvenýr. Nelze do něj na festivalu čepovat nápoje z hygienických důvodů.

MOTTO

Beats for Love je festival taneční hudby pořádaný v jádru industriální národní kulturní památky. Prostředí Dolních Vítkovic plné železných kulis se na čtyři dny zaplní spoustou hudby a programu. Vzniká tak jedinečná atmosféra plná zábavy a zážitků. "Podařilo se nám vytvořit největší taneční festival ve střední Evropě. Hudbou spojujeme lidi napříč kulturami. Věříme, že festival Beats for Love bude patřit k nejvýznamnějším událostem v Evropě a bude mít čím dál více spokojených fanoušků".